Bramy garażowe firmy Hörmann

Marka Hörmann od lat profesjonalizuje się branżą budowlaną oraz bywa największym producentem bram uchylnych, drzwi wejściowych, ościeżnic oraz napędów. Spółka Hörmann jest firmą rodzinną funkcjonującą na dystansie dziesięcioleci. Tworzy gwarancję najdoskonalszych środków a także najlepszej klasy towarów.

Spółka Hörmann jest prowadzona już przez trzecie i czwarte pokolenie wnuków, jak również prawnuków założyciela spółki, Augusta Hörmann.

Partnerami ponoszącymi prywatną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Grupa Hörmann Polska sp. z o.o. jest od 1992 roku. Naczelna baza spółki umiejscowiona jest w Komornikach pod Poznaniem. We wspomnianym miejscu poza sekretariatami centrali, znajdują się także przechowalnie o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Nadto, firma ma cztery agentury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całokształcie firma werbuje w nich ponad stu bardzo wysoko wyuczonych pracowników. Marka Hörmann Polska sp. z o.o ma sporą sieć kontrahentów handlowych na obszarze całego państwa. Zapewnia ona ekspresowy oraz kompetentny serwis jak też poświadcza odpowiednią, fachową obsługę klienta.